banner
Troostdekentjes

 

 

Iron


Staat ter dekking

Ironside van Tjariet

"Iron"

Vader: Light My Fire Amoreno (HD-B)

Moeder: Gwendoline van Tjariet ( HD-A)

Geboren: 04 oktober 2015


CEA Genetisch vrij
MDR1 +/-
HD-A
DNA certificaat

Internationaal Kampioen

Nederlands Kampioen

Duits Kampioen

Duits Jeugd Kampioen


lief, rustig en vrij karakter
correct, compleet gebit
schofthoogte 36.5 cm

nakomelingen van Iron

31-03-2019 Meinerzhagen Duitsland 1e Excelent CAC
30-03-2019 Meinerzhagen Duitsland 1e Excelent CAC
30-09-2018 Maastricht 2e Excelent Res CAC Res CACIB
Judge: Tiny Hensema
29-09-2018 Maastricht 2e Excelent Res CAC Res CACIB
Judge: K. Gilliland (IE)
02-09-2018 Bremen 2e Excelent Res CAC
Judge: Karin Koye
01-09-2018 Bremen 2e Excelent Res CAC
Judge: Peter Bailey
11-08-2018 Amsterdam Specialities 2e Excelent
Judge: C.V. Sudarsan (India)
10-08-2018 Amsterdam World Dog Show Excelent
Judge: Loes Mouchart-Kleingeld
09-08-2018 Amsterdam Dog Show Benelux Winner 2e Excelent
Judge: Anders Tunold-Hanssen (N)
05-08-2018 Sottrum 3e Excelent
Judge: Heidi Muller-Heinz
24-06-2018 Zwolle IJsselshow 3e Excelent
Judge: Dirk Spruyt (BE)
23-06-2018 Zwolle IJsselshow 1e Excelent
Judge: Martha Kips (LU)
27-05-2018 Loxstedt 1e Excelent CAC
Judge: Kristina Nolke (DE)
26-05-2018 Loxstedt 1e Excelent CAC
Judge: Mette Tufte (N)
10-05-2018 Arnhem Joe Kat Show
Judge: A.M. Beenen- SLuijters (NL)
1e Excelent CAC Beste van het RAS

28-04-2018 Lingen 1e Excelent CAC - Res CACIB
Judge: P. Runderkamp (NL)
14-04-2018 Nieuwegein 1e Excelent
Judge: P.Runderkamp (NL)
04-03-2018 1e Excelent
Judge; M. James (Eng)
03-03-2018 Groningen 2e Excelent Res CACIB
Judge: B.A. van der Berg (NL)

 

 

21-10-2017 2e Excelent
Judge: P. Runderkamp (NL)
14-10-2017 Dortmund 4e Excelent
Judge: Klaus Frankenberger (D)
13-10-2017 Dortmund 2e Excelent Res CAC
Judge: Peter Muzslai (H)
08-10-2017 Zwolle 3e Excelent
Judge: Rolf Blessing (D)
07-10-2017 Zwolle 2e Excelent Res CACIB
Judge: Jos Dekker (NL)
20-08-2017 Mechelen 1e Excelent
Judge: Regina Blessing (D)
19-08-2017 Mechelen 1e Excelent CAC CACIB
Judge: Guy Devriend (BE)
06-08-2017 Bremen 1e Excelent CAC
Judge: Susanna Malacrida, (I)
05-08-2017 Bremen 1e Excelent CAC CACIB
Judge: Kristina László (H
11-06-2017 Kindenheim 1e Excelent CAC
Judge: Iris Pasternak (D)
28-05-2017 Loxstedt 1e Excelent CAC BOB
Judge: Alan Jones ( I )
27-05-2017 Loxstedt 1e Excelent CAC BOB
Judge: Uwe Nölke (D)
04-03-2017 Groningen 1e Uitmuntend
Judge: Erica Bakker- v.d. Woestijne (NL)
Iron Kindenheim
11-06-2017 Kindenheim 1e CAC Judge: Iris Pasternak (Dsl)

30-10-2016
Clubmatch NKC Groningen 1e Beste van het Ras
judge: Maria Ebels (NL)
22-10-2016
Woudenberg 4e Zeer Goed
Judge: Jan de Gids (NL)
16-10-2016
Dortmund 3e Zeer goed
Marion ten Cate (NL)
15-10-2016
Dortmund 1e Excelent CAC-J Beste Jugendhund BOB
Judge: Josef Hartich (D)
01-10-2016
Zwolle 2e Uitmuntend
Judge: G. Kips (NL)
02-10-2016
Zwolle 2e Excelent Res CAC
Judge R. Santen (NL)
24-09-2016
Maastricht 2e Zeer Goed
Judge: Loes Mouchart-Kleingeld (NL)
18-09-2016
Kaltenkirchen Dsl 2e Excelent CAC-J-Res
judge: Janine Böhi-Wenger (CH)
30-07-2016
Bremen Dsl 1e Excelent CAC-J Beste Jugendhund BOB
judge: Lykourgos Zoumpoulidis ( Gr)
31-07-2016
Bremen Dsl 1e Exelent CAC-J
Judge:Susanne Langhorst-de Haan (D)

Iron

koppel
Idis en Iron

1e in de koppelklasse in Arnhem Joe Kat Show 2016

show 2016

05-05-2016 Arnhem 1e VB Beste Pup Judge: Mark Wibier (NL)
24-04-2016 Lingen 1e VV Judge: Attila Czeglédi (H)
06-03-2016 Groningen 1 VB Judge: dhr. J Bond (NL)

10-11-12 juni 2016

Vejen DK 1e VP Judge: Davor Javor ( HRV)
Vejen DK 1e VP Judge: Marianne Baden (DK)
Vejen DK 1e VP Judge: Dominic Harris (IRL)

Iron
Iron
Ironkop